Autoservis

Vitajte v jedinom autoservise skutočne špecializovanom na vozidlá Alfa Romeo. Iné značky, ako Alfa Romeo môžu byť výnimočne opravené po vzájomnej dohode. Ponúkame bežné opravy, generálne opravy, opravy motorov a podvozkových častí, predaj náhradných dielov a bezkonkurenčnú diagnostiku s adekvátnou interpretáciou a datalogingom. Ak potrebujete rozsiahlejšiu a časovo náročnú opravu, môžete si na toto obdobie od nás zapožičať náhradné vozidlo už od 25€/deň. Je to ideálna voľba najmä pre tých, ktorých vozidlo má nečakanú závadu a sú naň odkázaní. Autoservis Ilava: GPS súradnice 48.994537,18.232799 Zelená šípka

Zvětšit mapu

Jedinečnou novinkou, ktorú nenájdete v žiadnom inom autoservise, je nákup náhradných dielov za rovnakú cenu, ako v našom eshope. Používame originálne diely renomovaných výrobcov, ako sú TRW, BREMBO, SKF, TEXTAR, ATE, LEMFORDER apod.
U nás sa nemusíte obávať toho, že diely budú predražené, ani toho, že diely budú nekvalitné. Auto odovzdáme umyté a vyčistené a s rovnakým počtom kilometrov, ako ste ho priviezli. Nie je nutné z auta nič vyberať s obavou, že sa Vám niečo stratí. Zakladáme si na bezkonkurenčnej povesti obchodnej značky Alfatuning.sk a preto je spokojnosť zákazníka naším prvoradým cieľom.
Ako jediní ponúkame po vzájomnej dohode diagnostiku "neodhaliteľnej" závady za našu útratu. To znemená, že ak neprídeme na to, čo vašemu autu je, nebudete nič platit. To sa týka nielen počítačovej diagnostiky, ale celkovej kontroly. U nás sa Vám nemôže stať, že zaplatíte za výmenu dielu, ktorý nebolo treba vymeniť, alebo za výmenu dielu, ktorý nespôsobil závadu. Cenu opravy Vám povieme po pristavení vozidla a obhliadke, teda ešte pred realizáciou samotnej opravy. Ak sa počas opravy vyskytne necakaná situácia vyžadujúca dodatočné finančné náklady, náš technik Vás bude kontaktovať a bez odsúhlasenia neurobí žiadnu opravu, ktorá nebola vopred dohodnutá.

Ak Vás trápi vaša Alfa už dlhšiu dobu a spotrebovala Vám na opravy a odhalenie závady všetky prostriedky, rozumieme Vám. Nie ste ani prví, ani poslední. Aj pre Vás máme riešenie. Vykúpime Vaše vozidlo v takom stave, v akom je. Narozdiel od neserióznych autobazárov Vám nebudeme tvrdiť, že ho vykúpime za najlepšiu cenu. Tá cena je vždy najlepšia iba nich. My sa Vám pokúsime dať ponuku, ktorá bude výhodná pre nás a pre Vás akceptovateľná.

Aby sme ešte zlepšili komfort služieb pre Vás, chystáme pre Vás nové služby, venujte prosím pár sekúnd našej ankete.