Autoservis

Vitajte v jedinom autoservise skutočne špecializovanom na vozidlá Alfa Romeo. Iné značky, ako Alfa Romeo môžu byť taktiež opravené po vzájomnej dohode. Ponúkame bežné opravy, generálne opravy, opravy motorov a podvozkových častí, predaj náhradných dielov a bezkonkurenčnú diagnostiku s adekvátnou interpretáciou a datalogingom. Ak potrebujete rozsiahlejšiu a časovo náročnú opravu, môžete si na toto obdobie od nás zapožičať náhradné vozidlo už od 25€/deň. Je to ideálna voľba najmä pre tých, ktorých vozidlo má nečakanú závadu a sú naň odkázaní.

Autoservis Ilava: GPS súradnice 48.994537,18.232799 Klikni + pre zväčšenie

Zvětšit mapu

Autoservis Trenčín: GPS súradnice 48.814423, 18.087312 Klikni + pre zväčšenie

Zvětšit mapu

Auto odovzdáme v rovnakom stave, ako ste ho priviezli. Ak si budete želať, môže Vás čakať umyté a vyčistené. Nie je nutné z auta nič vyberať s obavou, že sa Vám niečo stratí. Zakladáme si na bezkonkurenčnej povesti obchodnej značky Alfatuning.sk a preto je spokojnosť zákazníka naším prvoradým cieľom.
Ako jediní ponúkame po vzájomnej dohode diagnostiku "neodhaliteľnej" závady za našu útratu. To znemená, že ak neprídeme na to, čo vašemu autu je, nebudete nič platit. To sa týka nielen počítačovej diagnostiky, ale celkovej kontroly. U nás sa Vám nemôže stať, že zaplatíte za výmenu dielu, ktorý nebolo treba vymeniť, alebo za výmenu dielu, ktorý nespôsobil závadu. Cenu opravy Vám povieme po pristavení vozidla a obhliadke, teda ešte pred realizáciou samotnej opravy. Ak sa počas opravy vyskytne necakaná situácia vyžadujúca dodatočné finančné náklady, náš technik Vás bude kontaktovať a bez odsúhlasenia neurobí žiadnu opravu, ktorá nebola vopred dohodnutá.

Ak Vás trápi vaše auto už dlhšiu dobu a spotrebovala Vám na opravy a odhalenie závady všetky prostriedky, rozumieme Vám. Nie ste ani prví, ani poslední. Aj pre Vás máme riešenie. Vykúpime Vaše vozidlo v takom stave, v akom je. Narozdiel od neserióznych autobazárov Vám nebudeme tvrdiť, že ho vykúpime za najlepšiu cenu. Tá cena je vždy najlepšia iba nich. My sa Vám pokúsime dať ponuku, ktorá bude výhodná pre nás a pre Vás akceptovateľná.