Asistovaný čiptuning na diaľku

Ponúkame úplne novú službu - asistovaný čiptuning na diaľku. Možnosť využiť túto službu má každý, výhodná je najmä pre tých záujemcov, ktorí to k nám majú príliš ďaleko. Služba spočíva v odladení na diaľku, kedy si softvér vyčítate a zapíšete do riadiacej jednotky sami vlastným flasherom (interface potrebný na načipovanie vašeho auta), ktorý Vám bude zaslaný.

Ak máte o túto službu záujem - kontaktujte ma. Po uhradení príslušnej sumy obdržíte kuriérom flasher. Následne dostanete softvér k flasheru a podrobné inštrukcie s telefonickou asistenciou, ako vyčítať softvér z Vašeho auta. Po vyčítaní mi softvér zašlete emailom. Ja ho upravím podľa Vašich požiadaviek a upravený softvér Vám pošlem emailom. Upozorňujem, že v rámci ochrany duševného vlastníctva upravený softvér bude viazaný iba na Vašu jednotku a nebude ho možné použiť pre viacero áut, ani otvoriť v programe určenom na čipovanie! Po nahratí programu do auta bude Vaše auto naladené.

Dostanete 3 verzie upraveného softvéru.
1. ľahký tuning - zlepšený priebeh momentu a decentne znížená spotreba.
2. kvalitná úprava - maximálne bezpečné využívanie motora, žiadny dym, vhodné na denné použite.
3. racing software - extrémny výkon, vhodné na šprinty a krátkodobé využitie. Nevhodný na každodenné používanie.

Výhodou takejto formy čiptuningu je to, že sa stanete súčasťou spoločnosti, ktorá je pre mnohých tabu. Budete si môcť kedykoľvek meniť softvér vo Vašom aute podľa nálady, od originálu až po extrém. Budete schopný po dohode so mnou načipovať aj auto kamaráta, podobne ako svoje. A to všetko v teple domova bez potreby niekam cestovať.

Ponúkame bezkonkurenčnú cenu - od 220€ podľa typu vozidla. Cena zahŕňa flasher, (u E2 aj regulátor tlaku v cene) a asistenciu i 3 upravené verzie.